AKTUÁLNĚ: Příměstské tábory v Krpalek Academy 🥋
Více info zde

Principy akademie

Uvědomujeme si, že děti nevyrůstají v přirozeném prostředí, chodí málo ven, tráví čas na obrazovkách. Mládež k ideálnímu fyzickému a duševnímu rozvoji potřebuje 18–20 hodin spontánních a řízených pohybových aktivit za týden.

Cílem naší práce v akademii je každodenní pohyb, vybudování pozitivního vztahu ke sportu a položení pohybových základů, ze kterých budou děti těžit po celý život. Trénink v akademii nemusí vždy znamenat cestu vrcholového sportu, ale zdravého životního stylu.

Obsah a zaměření sportovní přípravy se mění a mění se i poměr jednotlivých složek sportovního tréninku. V začátcích je trénink zaměřen na všeobecný pohybový rozvoj malých sportovců. Pokládají se základy gymnastiky, atletiky, míčových her, později bruslení nebo lyžování. Samotný trénink juda pak přináší sílu celého těla, rychlost, vytrvalost, obratnost, umění pádů, umění technik juda a jejich použití ve sportovním boji. Úplní začátečníci se učí zápasit nejdříve na zemi, teprve po zvládnutí základů a po dokonalém osvojení pádové techniky budou pokračovat s chvaty v postoji.

Dětský trénink je pro nás učebním procesem, hrou a zábavou. Trénink starších a dospělých sportovců je tréninkem zaměřeným na zátěž, výkonnost a na medaile.

Přidej se k nám do klubu

Jak to bude probíhat?

Už víš, že se k nám chceš přidat? Tak si vyber kategorii, vyplň formulář a je to.

Pokud ale stále váháš, napiš nám na info@krpalekacademy.cz a přijď si to prostě jen vyzkoušet. Těšíme se na tebe!

Partneři Krpalek Academy

Kontakty

Krpalek Academy

Email: info@krpalekacademy.cz
Petr Lacina (tréninky): +420777071215
Eva El Bourkhissi (ostatní):
+420778544277

Fakturační údaje

Krpalek Academy z.s.
IČ:
17665914
DIČ: CZ17665914
Číslo účtu: 17665914/0600

Hala

Sportovní Areál Rokytka
www.sarokytka.cz
Hloubětínská 1156
198 00, Praha 14

Adresa